Poměrně překvapivé výsledky nabídl další týden v I.A skupině. Minimálně co se týče regionálních zástupců, protože v domácím prostředí padl Plumlov s Bludovem, kde určitě chtěl bodovat. Naopak s radostí odjížděli z Paseky hráči Protivanova, protože si připsali cenný skalp druhého celku tabulky. V neděli pak skončila úspěšná bodová jízda Pivínu, který padl v Troubelicích poměrně jednoznačně.

SK Paseka

SK Protivanov

1:2 (0:0)

Branky: 50. Vojtášek – 57. Grmela, 70. Nejedlý. Rozhodčí: Vilímek – Vybíral, Borovička. Žluté karty: 65. Martinák – 74. Přibyl, 79. F. Pospíšil, 84. Dvořák, 90. Liška. Diváků: 110.

Sestava Protivanova: Piták – Z. Pospíšil, M. Pospíšil, Dvořák, Kropáč – Přibyl (81. Liška), Růžička, Nejedelý, F. Pospíšil (90. Fiedler), D. Sedlák – Grmela (89. R. Sedlák). Trenér: Daniel Nejedlý.

Hodnocení trenéra Protivanova Daniela Nejedlého: „Prvních dvacet minut jsme začali stejně jako předchozí zápasy. Bylo to od nás nervózní, snažili jsme se hrát všechno zase zbytečně rychle, ale Paseka byla lepší. Po těch dvaceti minutách jsme se ale našli a poprvé jsem na jaře viděl, že kluci makají. Viděl jsem tam zápal a nasazení, což nám dříve scházelo. Soupeři jsme se tím dokázali vyrovnat a najednou se hrálo opravdu utkání, které nepřipomínalo, že by domácí byli favoritem. Byly tam šance na obou stranách a remíza by tomu možná i odpovídala, ale my jsme si tou bojovností dnes za výhrou došli. Jsem za ni velmi rád. Musím dneska pochválit všechny kluky na hřišti a speciálně Milana Pitáka v bráně, protože nás dnes skutečně podržel. Teď na to musíme navázat i doma, jinak tyto neočekávané body přijdou vniveč.“

Sokol Plumlov

SK Bludov

0:2 (0:1)

Branky: 37. a 90+3. Sadil. Rozhodčí: Motal – Kopecký, Majer. Žluté karty: 85. Kotlán – 65. Janák, 73. Kašpar, 87. Sadil. Diváků: 109.

Sestava Plumlova: Dokoupil – Plajner, J. Kiška, V. Kotlán, Vyroubal, Bureš, Hladký, Kolařík (46. F. Kotlán), Vysloužil, Gryglák, P. Kiška (70. Aujezdský). Trenér: Karel Frantík.

Hodnocení trenéra Plumlova Karla Frantíka se do redakční uzávěrky nepodařilo získat.

Sokol Troubelice

Sokol v Pivíně

4:1 (2:0)

Branky: 3. a 52. Pur, 16. Dokoupil, 50. Petera. Rozhodčí: Petr – Hrbáček, Borovička. Žluté karty: 61. Hýžďál (P). Diváků: 200.

Sestava Pivína: Běhalík – S. Vrba, T. Vrba, Zbožínek (46. Pospíšil (78. Šišma), Valtr (62. Prečan) – Večeřa, J. Svozil, Hýžďál, T. Ježek – M. Svozil, Bartoník. Trenér: Pavel Valtr.

Hodnocení trenéra Pivína Pavla Valtra: „Dnes to nebyl náš den. My jsme tam měli velkou šanci už na začátku, ale nedotáhli jsme ji k brance. Naopak hned z brejku jsme inkasovali. Nechytili jsme ani další minuty a soupeř nám přidal druhou. Po ní si stoupl v jedenácti na svou polovinu a zaparkoval poctivý autobus. My jsme se snažili ho nějakým způsobem rozbít, ale moc jsme toho do poločasu neměli, těžko se tam dostávalo. Do druhé půle jsme si řekli, že musíme zlepšit pohyb a být daleko aktivnější, jestli chceme s utkáním něco udělat. Opakoval se ale scénář první půle a dostali jsme další dvě branky. Pak už bylo prakticky hotovo a soupeř to ukopal. Dneska nám to vyloženě nešlo. A až mě to mrzí, protože náš výkon byl takový lenivý, mrtvý a body jsme si nezasloužili. Musíme se do dalšího zápasu zlepšit, protože takto se bodů nedočkáme.“

1.A třída sk.A

17. kolo: Olešnice – Loštice 3:0 (0:0). Branky: 49. Šichor, 56. Olejník, 69. Kocourek. ŽK: 63. Šichor, 64. Kocourek. * Náměšť na Hané Libina 4:0 (1:0). Branky: 24. Šoupal, 52. Řípa, 58. Brhel, 79. Dostál. ŽK: 43. Elsner – 51. Jirgl, 76. Doubrava. * Bernartice Lesnice 2.2 (1.2). Branky: 43. a 96. Červeňák – 11. Kutal, 45. Seidl. ŽK: 67. Červeňák, 69. Kaleja – 56. Kutal, 80. Knobloch, 89. Křenek. * Plumlov – Bludov 0:2 (0:1). Branky: 37. a 93. Sadil. ŽK: 85. Kotlán – 65. Janák, 73. Kašpar, 87. Sadil. * Paseka – Protivanov 1:2 (0:0). Branky: 50. Vojtášek – 57. Grmela, 70. Nejedlý. ŽK: 65. Martinák – 74. Přibyl, 79. Pospíšil, 84. Dvořák, 91. Liška. * Šternberk „B“ – Maletín 2:2 (0:1). Branky: 49. Koudela, 78. Gábor – 23. a 59. Michalčák. ŽK: 61. Dittrich, 65. John, 88. Fiala – 63. Marák, 73. Kret. * Troubelice – Pivín 4:1 (2:0). Branky: 3. a 52. Pur, 16. Dokoupil, 50. Petera – 84. Svozil. ŽK: 61. Hýžďal.

1 1.FC Olešnice 17 15 2 0 69:11 47

2 SK PASEKA 17 11 3 3 53:29 36

3 Sokol v Pivíně 17 10 5 2 47:22 35

4 Sokol Bernartice 17 10 3 4 62:46 33

5 Sokol Troubelice 17 8 5 4 39:31 29

6 SK Loštice 1923 17 7 1 9 30:31 22

7 SOKOL Plumlov 17 6 4 7 26:30 22

8 SK Protivanov 17 5 4 8 30:40 19