Čtrnácté kolo napsala i Moravskoslezská divize „B“ u žen. Zde se tentokrát představil jen celek žen Mostkovic, které na svém stadionu přivítaly Kras a chtěly doma získat všechny body. Po poločase, kdy prohrávaly, se jim povedlo skóre otočit, ale poslední slovo měli znovu hosté. Zrodila se tak remíza. Protivanov má svůj duel odložen a v Březůvkách se ženy představí až ve středu 8. května v 10.30 hodin.

Mostkovice – Kras

2:2 (0:1)

Branky: 53. Kraváková, 73. Horáková – 40. Zouharová, 81. Vágnerová. Rozhodčí: Pospíšil – Stavěl, Vlk. Žluté karty: 81. Vágnerová. Diváci: 50.

Sestava Mostkovic: Krčová – Lisická, Burešová, Vaverková, Šišková – Karafiátová, Kraváková, Nováčková, Hovořáková – Horáková, Barešová. Trenér: Ondřej Milar.

Hodnocení trenéra Mostkovic Ondřeje Milara: „Holky začaly dobře, bohužel jsme zase postupem času začali ztrácet půdu pod nohama a poločas jsme prohráli 1:0. Musím ocenit, že jsme ve druhem poločase za stavu 0:1 nesložili zbraně a dokázali zápas otočit na 2:1. Bohužel jsme neubránili roh a dostali v závěru vyrovnávací branku na 2:2. Je to škoda, protože mohly být i tři body, ale musíme jít dál.

MSDŽ – B

14. kolo: Tečovice – Bezměrov 2:3 (1:2). Branky: 32. Zelinková, 68. Smělíková – 27. Houšková, 41. Trávníčková, 82. Pechová. ŽK: 60. Foltýnová, 84. Novotná, 86. Houšková. * Mostkovice – Kras 2:2 (0:1). Branky: 53. Kraváková, 73. Horáková – 40. Zouharová, 81. Vágnerová. ŽK: 81. Vágnerová. * Holešov – Vlkoš 3:1 (2:0). Branky: 7. Samsonová, 40. Ševčíková, 83. Rýdlová – 56. Rajsiglová.

8.5.

1          Holešovské holky          14        11        2          1          93:8     35

2          Březůvky          13        9          1          3          74:21    28

3          Vlkoš    14        8          1          5          62:31    25

4          Protivanov        13        6          4          3          39:22    22

5          Mostkovice       14        5          4          5          29:35    19

6          Kras     14        5          2          7          21:40    17

7          Bezměrov         14        4          0          10        23:70    12

8          Tečovice           14        0          0          14        6:120    0