Brněnský velodrom hostil dvě akce v dráhové cyklistice, na nichž měl své zastoupení i tým TUFO PARDUS Prostějov. A jak jezdcům, tak jezdkyním hanáckého klubu se v některých případech nadmíru dařilo.

Mítink Grand Prix Brno 2024 patřil do mezinárodní kategorie UCI CL1, účastnicky tedy měl dost tvrdou konkurenci. Nejvýše se v ní prosadil Matyáš Koblížek na šesté místo ve scratchi, společně s Wojciechem Pszczolarskim byli osmí v madisonu a Radovan Štec skončil čtrnáctý v omniu.

Ovál na území jihomoravské metropole byl také dějištěm druhého závodu nového šestidílného seriálu Moravský dráhový pohár 2024, z nějž polovinu klání pořádá prostějovský klub. Tentokrát se ale soutěžilo v Brně, kde v juniorské kategorii triumfoval Nikola Jaroš a stříbro získal Samuel Jurica. Bronz brali jejich parťáci z TUFO PARDUS PV Kristýna Křupalová v kadetkách i Richard Vrána v žácích.