Úspěšné předposlední 20. kolo mají za sebou regionální fotbalistky v divizi. Protivanov dokázal uspět na půdě Tečovic, hattrickem se blýskla Průchová. Mostkovice pak doma dokázaly zdolat Vlkoš a oba celky si tak po posledních nezdarech spravily chuť.

Mostkovice

Vlkoš

2:0 (0:0)

Branky: 72. a 81. Horáková. Rozhodčí: Hubáček. Žluté karty: bez karet. Diváků: 58.

Sestava Mostkovic: Krčová – Líznerová, Kraváková, Karafiátová, Šišková, Vaverková, Horáková, Lisická, Vlková, Janurová, Burešová. Střídaly: Nováčková, Pišťáková. Trenér: Ondřej Milar.

Hodnocení trenéra Mostkovic se do redakční uzávěrky nepodařilo získat.

Tečovice

Protivanov

1:3 (1:1)

Branky: 42. Smělíková – 19., 60. a 65. Průchová. Rozhodčí: Mrázek. Žluté karty: bez karet. Diváků: 50.

Sestava Protivanova: Tempírová – Mikulová, E. Ptáčníková, Kostíková, Nimrichtrová – N. Ptáčníková, Šimeková, Smyčková, Trubáková – Průchová, Krátká. Trenér: Bronislav Ptáčník.

Hodnocení kapitánky Protivanova Terezy Smyčkové: „20. kolo soutěže jsme odehrály na hřišti soupeřek. Přestože jsou Tečovice zatím bez bodu, nechtěly jsme zápas podcenit. Vstoupily jsme do zápasu odhodlané brzy otevřít skóre, ale zároveň nechybovat. V 19. minutě otevřela skóre naše útočnice po dlouhém nákopu od brankářky. Do poločasu jsme mohly i několikrát skórovat, ale hubený náskok udržovala brankářka soupeřek nebo je zachránila nastřelená tyč. A u nás prostě platí, když nedáš, dostaneš. Ve 42. minutě Tečovice srovnávají.  Do druhého poločasu jsme šly s cílem vstřelit gól a nedopouštět se takových chyb ve středu hřiště. A to se nám podařilo. V 60. minutě Betty zvyšuje na 2:1 a o pět minut později potvrzuje hattrickem na výsledných 3:1.“

MSDŽ – B

20. kolo: Tečovice – Protivanov 1:3 (1:1). Branky: 42. Smělíková – 19., 60. a 65. Průchová.* Březůvky – Kras 2:3 (1:1). Branky: 23. a 90. Chudárková – 3. Stejskalová, 49. Chlupová, 64. Zouharová. ŽK: 48. Vaculíková. * Mostkovice – Vlkoš 2:0 (0:0). Branky: 72. a 81. Horáková. * Holešov – Bezměrov 10:0 (6:0). Branky: 3. a 69. Šiblová, 8., 35. a 50. Rýdlová, 12., 26. a 60. Samsonová, 21. Ševčíková, 88. Stavjaníková.

1          Holešovské holky          20        17        2          1          159:11  53

2          Březůvky          20        12        1          7          102:43  37

3          Vlkoš    20        12        1          7          86:40    37

4          Bezměrov         20        9          0          11        35:87    27

5          Kras     20        8          2          10        36:61    26

6          Protivanov        19        7          4          8          46:55    25

7          Mostkovice       19        7          4          8          40:53    25

8          Tečovice           20        0          0          20        12:166  0