I.A třída, skupina „A“

Určice ani Pivín nebodovaly

Jeden gól celků z Prostějovska na plichtu nestačil

PROSTĚJOVSKO Zatímco vstup do sezóny se Pivínu i Určicím vydařil, Další kolo už tak povedené nebylo. Oba celky totiž prohrály. Určice navíc před vlastními fanoušky. Pivín pak ale může prohra mrzet také: padl o jediný zásah, přitom celek z Hané v Lesnici neskóroval.

TJ Sokol Určice

TJ Sokol Nový Malín

1:3 (1:1)

Branky: 23. L. Kiška – 16. Laštůvka, 48. Budina, 94. Dus. Rozhodčí: Motal – Perutka, Stříž. Žluté karty: 74. Kiška, 84. Vodák – 28. Michalička, 82. Pospíšil, 91. Dus. Diváků: 79.

Sestava Určic: Vičar – Grulich, Rus, Maňák – Škrabal (78. Frehar), Procházka, Menšík, Halouzka, Piňos – Vaverka (78. Vodák), L. Kiška. Hrající trenér: Petr Vodák.

Hodnocení hrajícího trenéra Určic Petra Vodáka: „Prvních patnáct minut od nás bylo hodně špatných. Bylo to od nás takové pochodové cvičení, bez zájmu. Dostali jsme gól, pak se ale naše hra změnila, zlepšila. Soupeře jsme přehrávali ve všech směrech, rychle jsme taky vyrovnali. Pak jsme ale začali doplácet na neproměněné šance. Podali jsme slušný výkon. Ve druhé půli pak byl odmáván při gólové šanci ofsajd, který ale nebyl. Hlavně jsme ale dopláceli na neproměňování. Souvisí to s tím, že hrajeme bez klasického útočníka kvůli marodce.“

TJ Sokol Lesnice

Sokol v Pivíně

1:0 (0:0)

Branky: 74. Zimmermann. Rozhodčí: Milek – Kreif, Trávníček. Žluté karty: 56. Kobza, 80. Křenek – 20. Poláček, 39. Bartoník, 76. Vyroubal, 79. J. Svozil. Diváků: 150.

Sestava Pivína: Oršel – M. Bartoník, T. Vrba, S. Vrba (13. Zlámal (84. Fica) – Valtr, Vyroubal, Večeřa (61. Prečan), Poláček – M. Svozil, J. Svozil, T. Ježek. Hrající trenér: Pavel Valtr.

Hodnocení hrajícího trenéra Pivína Pavla Valtra: „Šli jsme do toho s tím, že to bude těžký zápas. Soupeř moc gólů nedával ale taky žádné nedostával. Bylo to o tom, kdo udělá chyby, kdo s koho. První poločas moc fotbalu nenabídl. Sem tam nějaká střela, z obou stran to šlo mimo bránu. Druhý poločas, v šatně jsme si k němu něco řekli, že bychom si měli víc máknout, víc být na míči. Ve druhé půli jsme byli silnější na balónu. Díky tomu v náš neprospěch soupeř udělal rychlý brejk a naše obrana se snažila s tím něco udělat, brankář to ještě zachytil, k naší smůle u odraženého míče byl dřív jejich hráč, přehodil brankáře se štěstím. O tyč do brány. Pro nás to byl smolný gól. V posledních patnácti minutách jsme soupeře zatlačili, vytvořili jsme si nějaké šance, dnes nám ale nebylo přáno dát gól. Odjíždíme bez bodíků, bavil jsem se s jejich trenérem, shodli jsme se, že remíza by byla zasloužená. Někdy je ale fotbal krutý. Pro mě i pro vedení klubu to byl zápas, po kterém se nemáme za co stydět. Výkon byl minimálně hodný bodu. Jak ale říkám, fotbal je někdy krutý a my musíme jít dál.“

3. kolo: Paseka – Velké Losiny 1:4 (1:1). Branky: 29. Kučera – 24. Barčík, 58. Šinogl, 77. Zatloukal, 88. Thun. * Troubelice - Bernartice 5:4 (1:0). Branky: 41. Lollek, 64. Walter, 78. Kráčmar, 79. Mazánek, 89. Křivánek – 52. a 58. Červeňák, 55. a 72. Šebesta. ŽK: 50. Mazánek, 61. Péček, 82. Kráčmar, 86. Vlček, 89. Křivánek – 22. Planý, 56. D.Žiga, 93. Červeňák. * Loštice - Litovel 0:2 (0:0). Branky: 61. Jindra, 74. Bohanos. ŽK: 3. Odložil, 45. Faltýnek, 64. Tomaščák, 91. Kuba – 52. Kvapil, 61. Hrazdil, 88. Dragon. * Maletín – Náměšť na Hané 2:0 (1:0). Branky: 22.  a 73. Michalčák. ŽK: 80. Svačina – 73. Vychopeň, 77. Brančík. * Určice – Nový Malín 1:3 (1:1). Branky: 23. Kiška – 16. Laštůvka, 48. Budina, 94. Dus. ŽK: 74. Kiška, 84. Vodák – 28. Michalička, 82. Pospíšil, 91. Dus. * Šternberk - Bludov 4:2 (2:0). Branky: 19. a 36. Blechta, 57. Gábor, 67. Mudrák – 61. Venouš, 76. Sadil. ŽK: 24. Mudrák, 73. Soviš, 75. Teichmann – 50. Špička, 67. Horáček. * Lesnice - Pivín 1:0 (0:0). Branka: 74. Timmermann. ŽK: 56. Kobza, 80. Křenek – 20. Poláček, 39. Bartoník, 76. Vyroubal, 79. Svozil.

1              TJ Sokol Velké Losiny            2              2              0              0              7:1           6

2              TJ Sokol Nový Malín              2              2              0              0              5:2           6

3              TJ TATRAN LITOVEL             2              2              0              0              4:1           6

4              Sokol Bernartice     2              1              0              1              10:7         3

5              Sokol v Pivíně         2              1              0              1              3:1           3

6              Sokol Troubelice     2              1              0              1              6:6           3

7              SK Náměšť na Hané              2              1              0              1              3:3           3

8              FK ŠTERNBERK "B"             2              1              0              1              4:5           3

9              TJ Sokol Lesnice    2              1              0              1              2:3           3

10            TJ Maletín               2              1              0              1              2:3           3

11            SK Bludov               2              0              1              1              3:5           1

12            TJ Sokol Určice      2              0              1              1              2:4           1

13            SK Loštice 1923     2              0              0              2              1:4           0

14            SK PASEKA            2              0              0              2              3:10         0